10 груд. 2016

ЗИМОВІ СВЯТА!

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО!
8 груд. 2016

Підсумкова конференція «ЛЯЛЬКА ЯК ПЕРСОНА: педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини»

6- 7 грудня у Дніпрі пройшла підсумкова конференція «ЛЯЛЬКА ЯК ПЕРСОНА : педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини» , яка відбулася в рамках реалізації проекту Всеукраїнського фонду “Крок за кроком” “Створення безпечного інклюзивного середовища в навчальних закладах і громадах ”.
25 лист. 2016

Міський навчально-практичного тренінг

«Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини» в рамках проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в навчальних закладах і громадах»
23 лист. 2016

В ДНЗ пройшла педагогічна рада "Соціалізація особистості дошкільника, як активного суб’єкта громадянського суспільства".

Педрада пройшла продуктивно, насичено, змістовно, невимушено, в формі обміну досвідом та ділового співробітництва всіх педагогів.
2 лист. 2016

У дитячому садку пройшли осінні свята

1, 2, 3 листопада в нашому дитячому садку пройшли осінні розваги для малюків і старших дошкільників.
21 жовт. 2016

3 17 по 21 жовтня у ДНЗ № 378 відбувся кольоровий тиждень

Дуже цікавим та насиченим видався для вихованців дошкільного навчального закладу № 378 тиждень цієї осені. Адже тиждень був не простим, а КОЛЬОРОВИМ!
7 жовт. 2016

Відкриття садка!

Адмиіністрація закладу повідомляє
23 серп. 2016

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНО!

Ми діти твої, Україно! Хоч ми всі іще маленькі, Ми вже добре про те знаємо, Що звемося – українці Й українських предків маємо.
24 черв. 2016

Літня розвага «Лісовий бал»

Літо - чудова пора року! Діти більшу частину дня грають на повітрі, загартовуються, в повній мірі використовуючи невичерпні можливості природних факторів: свіже повітря, сонячні променці і воду. Всі свята в літку ми проводимо на свіжому повітрі.
16 черв. 2016

«На гостинах у бабусі Ганусі»

В молодших і середніх групах пройшла розвага «На гостинах у бабусі Ганусі». На веселому потязі діти відправилися на гостини, де діти співали, танцювали, відгадували загадки та познайомилися з друзями бабусі Ганусі – півничком і курчатами, кошенятами , пташками, козенятами та поросятами. Розвага пройшла дуже весело.