14 квіт. 2017

День відкритих дверей

Ні для кого не секрет, що чим прозорішою є діяльність дошкільного закладу, тим більше довіри він викликає у батьків. Так, 10 по 14 квітня свої двері гостинно відкрив ДНЗ № 378 .
7 квіт. 2017

В дошкільному закладі № 378 пройшов «Тиждень безпеки дитини»

З метою додаткового проведення роз’яснювальних заходів серед дітей щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, профілактики дитячого травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають під час порушення життєвого процесу у побуті чи в соціальному середовищі, в дошкільному навчальному закладі в період з 03 по 07 квітня 2017 року було проведено “Тиждень безпеки дитини”.
25 бер. 2017

Мама, папа, я –дружная семья.

Каждый год в детском саду «Гармония» проходят спортивные праздники с участием детей и родителей. С 21 по 25 марта в мероприятии приняли участие воспитанники младших и средних групп.
14 бер. 2017

Проект «Садочок-простір дружний до дитини» триваєПроект ініційовано Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні.

14 березня 2017 року на базі ДНЗ №378 м. Дніпра відбувся майстер-клас з використання методики «Лялька як персона» та практики проведення «Ранкових зустрічей» з дітьми дошкільного віку.
7 бер. 2017

«Восьме березня настало Свято наших милих мам» під таким гаслом пройшло свято в ДНЗ № 378

У березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Разом із приходом весни в дошкільний навчальний заклад № 378 «Гармонія» завітали святкові ранки 8 Березня, що пройшли з 28.02. по 03.03.2017 року.
24 лют. 2017

ВЕСЕЛА МАСЛЯНА В ДИТЯЧОМУ САДКУ

Масляна нас всіх зібрала, Щоб її ми зустрічали. Пісні весело співали, Зиму дружно проводжали!!!
22 лют. 2017

Колективні перегляди занять

У ДНЗ пройшли колективні перегляди занять до педради.
15 лют. 2017

СТРІТЕННЯ

Щорічно цього дня у ДНЗ № 378 проводиться свято Стрітення. Це одне з найулюбленіших малечею свят. Адже саме цього дня зустрічаються Весна із Зимою, аби поміряться силами.
31 груд. 2016

НОВОРІЧНІ РАНКИ 2017

Новий рік — казкове свято для дітей та дорослих, якого з великим нетерпінням чекають усі.
25 груд. 2016

Конкурс на кращу новорічну іграшку відбувся!

Відбувся конкурс на кращу новорічну іграшку серед батьків та вихованців ДНЗ, який тривав у період з 15 по 23 грудня 2016 року.