СТРІТЕННЯ

15 лют. 2017
Щорічно цього дня у ДНЗ № 378 проводиться свято Стрітення. Це одне з найулюбленіших малечею свят. Адже саме цього дня зустрічаються Весна із Зимою, аби поміряться силами.

Щорічно цього дня у ДНЗ № 378 проводиться свято Стрітення. Це одне з найулюбленіших малечею свят. Адже саме цього дня  зустрічаються Весна із Зимою, аби поміряться силами.У народі це свято вважають часом зустрічі зими і весни. З цього приводу казали: «Прийшла громниця – зимі половиця», «Лютий зиму видуває, а березень її ламає», «В цей день лютий до березня приїхав». Воно було яскраве, веселе. Діти розповідали заклички та разом з вихователями робили пташок з тіста  щоб прилетіли жайворонки Літо відмикати, а Зиму – замикати, своїм теплом Весну закликати. Та скільки Зимі не злитись, Весна прийде!

Свято Стрітення подарувало гарний настрій, задоволення діткам і фотографії на згадку.

Час прощатися з зимою

Іди веснонько,

Бери ключи, відімкни землю.

Обігрій її сонцем,

Освіти травицюю