13 бер. 2020

КАРАНТИН

Повідомляємо Вам про те, що Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 378" Дніпровської міської ради тимчасово призупиняє роботу для відвідування закладу дітьми на період карантину з 13 березня до 24 квітня 2020 року, для запобігання поширення коронавірусної інфекції в Україні
27 лют. 2020

ВЕСЕЛА МАСЛЯНА

В дошкільному навчальному закладі № 378 діти та педагоги зустріли Масляну піснями та танцями, іграми та розвагами. Всі співали веселих пісень, танцювали та водили хороводи, із задоволенням брали участь у іграх.
17 січ. 2020

«Зима прийшла та свята нам принесла»

17 січня в нашому дошкільному закладі відбулося яскраве свято «Зима прийшла та свята нам принесла», яке стало завершальним у колі розваг та свят, безкінечних веселощів та обрядів, до яких долучалися наші малята цією зимою.
30 груд. 2019

Новорічна виставка - конкурс "Зимовий букет - замість ялинки

Виставка «Зимовий букет замість ялинки» в ДНЗ № 378 вразила креативністю та різноманітністю робіт
21 лист. 2019

Майстер- клас «ЛЯЛЬКИ З ОСОБИСТИМИ ІСТОРІЯМИ (ляльки- персони)

21 листопада 2019 року в ДНЗ № 378 проведено майстер – клас для вихователів старших груп Соборного району «ЛЯЛЬКИ З ОСОБИСТИМИ ІСТОРІЯМИ (ляльки- персони). Методика соціального та психологічного розвитку дитини» який провели Єрмакова О.Г., вихователь- методист ДНЗ № 378 та Татаринова О.В., практичний психолог ДНЗ № 378
30 жовт. 2019

«Осінь, наша осінь золота, в гості ти до нас прийшла…»

3 23 по 30 жовтня у ДНЗ пройшли осінні свята
15 жовт. 2019

«Ми - веселі козачата, ми – нащадки козаків»

15 жовтня 2019 р. в ДНЗ №378 пройшли святкові заходи до Дня захисників України та українського козацтва.
10 жовт. 2019

«ОСІННІЙ ЯРМАРОК»

В цю прекрасну осінню днину колектив дошкільного навчального закладу провів осінній ярмарок. Осінній ярмарок – це захід, який ДНЗ №378 проводить уже кілька років поспіль. Свято спілкування та веселощів, продажу товарів та гарного настрою. Цей захід став вже традиційним для нашого садочку.
5 жовт. 2019

Презентація досвіду впровдження методик "Ранкова зустріч" та "Лялька як персона"

відбулася презентація досвіду впровдження методик "Ранкова зустріч" та "Лялька як персона" для слухачів курсів при ДАНО
30 трав. 2019

Випускні свята

Наприкінці травня як і завжди весело, святково та сучасно пройшли випускні бали.