У дитячому садку пройшли осінні свята

2 лист. 2016
1, 2, 3 листопада в нашому дитячому садку пройшли осінні розваги для малюків і старших дошкільників.

Осіннє свято  для дітей - це справжнє море веселощів і щастя. І не дивлячись на те, що осінь і називають «сумній часом», проте, хто як не діти найбільше радіють яскравим різнобарвним листям, опалим з дерев і дощику, після якого можна вдосталь набегаться в чобітках по калюжах! Саме тому осінні розваги в дитячому садку - одні з найулюбленіших у дітей.

На святах прозвучали гарні пісні, хороводи, вірші про осінь. Діти взяли участь у різноманітних іграх, веселих естафетах, виконали танці.

Казкові персонажі порадували іграми і веселими жартами. Але і звичайно - яке свято без частування? Осінь принесла дітям чарівне яблучко наливне. Свято доставило  радість і задоволення всім  учасникам.

Фото можна переглянути ТУТ