1 груд. 2014

Осінній калейдоскоп

З 24 по 28 листопада у ДНЗ пройшли комплексні тематичні заняття «Осінній калейдоскоп».
20 лист. 2014

Вітаємо з Всесвітнім днем дитини!

До Всесвітнього дня дитини колектив ДНЗ підготував дітям сюрприз. Артистами в цей день були педагоги, які показали лялькову виставу за казкою «Колобок» для дітей ясельного та молодшого дошкільного віку, та провели театралізовану спортивну розвагу за казкою «Муха Цокотуха» для дітей середнього та старшого дошкільного віку. Зі сценаріями заходів можливо ознайомитись на сторінки інструктора з фізкультури.
11 лист. 2014

Свято осені: "Веселий ярмарок" - група № 8.

Свій осінній ярмарок показали діти старшої групи № 8.
11 лист. 2014

Свято осені: "Кошик яблук" - група № 7.

Діти середньої групи № 7 присвятили осені казку про зайця, який за яблуками ходив.
7 лист. 2014

Розвивальний тиждень " МЕГА-РОЗУМНИКИ "

Протягом тижня у групах № 5, 7, 9 і 11 проходив курс «Розвивальний тиждень «МЕГА-РОЗУМНИКИ». Це комплекс інтерактивних занять, призначений для розвитку сприймання, пам’яті, мислення, уяви, уваги, мовлення, загалом творчих та розумових здібностей юних вихованців. В п'ятницю на зустріч до дітей завітав герой програми - Левеня, який приніс дітям подарунки.

Свято осені: "Зустріч в осінньому кафе" - група № 12

На зустріч в осінньому кафе зібрались діти старшої групи № 12.
7 лист. 2014

Свято осені: "У гостях у лісника Луки" - група № 6.

У гостях у лісника Луки побували діти молодшої групи № 6.
6 лист. 2014

Свято осені: "Осіння історія" - група № 9.

Разом із старшою групою № 9 гості нашого садочку побували на балу осені.
6 лист. 2014

Свято осені: "Іменини у кози Мокрини" - група № 11.

Діти середньої групи № 11 розповіли, як святкувала свій день народження коза Мокрина.
6 лист. 2014

Свято осені: "Лісовий мухомор" - група № 10.

Молодша група № 10 розповіли казку про лісового мухомора.