13 лист. 2015
З 09.11. по 15.11.2015 року у нашому садку був проведений «Тиждень безпеки дорожнього руху». На заняттях, під час бесід, ігор діти в цікавій формі ознайомилися з правилами дорожнього руху, дізнавалися про цікаві факти з історії дорожнього руху і походження деяких слів і термінів ПДР. Підсумком роботи по даній темі стала спортивна розвага «Місто дорожних знаків». Разом з домовичком Кузею і Бабою Ягою вихованці вчилися правильно переходити дорогу по пішохідному переходу, розповідали вірші, відгадували загадки про дорожні знаки. Під час подорожі діти взяли участь у іграх- естафетах «Червоний, жовтий, зелений», « Перевези пасажира», «Світлофор і автомобілі», «Підземний перехід». Треба сказати, діти намагалися з усіх сил і проявили неабиякі пізнання в усьому, чого їх вчили вихователі. З цієї причини вони досить швидко і легко впоралися з усіма запропонованими завданнями. За підсумками подорожі можна сміливо стверджувати: завдяки дитсадівцям вже тепер-то домовичок Кузя не розгубиться на вулицях великого міста, де потрібно завжди бути обережним і уважним.

Фото розваги тут:  Тиждень ПДД