"Кольоровий калейдоскоп"

26 жовт. 2018
З 15.10.2018 по 26.10.2018 у дошкільному закладі пройшов тиждень «Кольоровий калейдоскоп»

Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку або пристрасть, допомагають зосередитися. Колір впливає на підсвідомість не менш сильно, ніж сказане слово.Тому в ДНЗ « 378 «Гармонія» для вихованців організували та провели кольоровий тиждень.

Насамперед подбали про колірне оформлення інтер’єру групової кімнати — повітряні кульки, листочки, стрічки, квіти, паперові серветки тощо. У пригоді стали також площинні геометричні фігури, ілюстрації.

Під час прикрашання групової кімнати зробили акцент на натуральних природних об’єктах: листі, квітах, овочах, фруктах. Діти приносили свої кульки та стрічки кольору дня тижня. Жвавий інтерес у дошкільників викликало їхнє вбрання, адже всі вони мали елементи одягу однакового забарвлення.

Для пізнавального розвитку впродовж кожного дня кольорового тижня вихователі у роботі з дітьми використовували дидактичні та словесні ігри, вправи, бесіди.

Активну участь у проведенні тижня взяли батьки дошкільнят, які разом з малюками фантазували, відтворювали дитячі мрії та ідеї.