«Чарівне Різдво»

15 січ. 2019
У дошкільному навчальному закладі № 378 відбулося свято під назвою «Чарівне Різдво» «Мороз тріщить, і віхола мете, а на порозі в нас – Різдво святе.

Святкова програма була побудована на основі колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю! Радуйся, ой радуйся, земле: Син Божий народився…», яка оспівує три свята – Різдво, Василя (старий Новий рік) та Водохреща, що приходять до нас одне за одним, створюючи гарний настрій.

Діти та вихователі вдало відтворили затишок української оселі.прик. Зала була прикашена вишитими рушниками. Діти вбрані у національний одяг. Стіл вкрито святковою скатертиною, стояли глечики з кутею та пампушками. Все це створювало атмосферу справжньої української хати, в якій господарі чекають гостей.

Тут була і щедра господиня з господарем, які радо вітали колядників, що прославляли народження Христа.

Діти вітали всіх з новим роком. Просили у Пресвятої Діви Марії миру, добра, злагоди для нашої Батьківщини, здоров’я та щасливого майбутнього для рідного народу. Хлопчики-посівальники сіяли пшеницею, бажаючи гарного врожаю, прибутку та добробуту на цілий рік.