Послуга з фізичної культури

про надання додаткових освітніх послуг з фізичної культури

у комунальному закладі освіти (ясла- садок) № 378

Дніпровської міської ради

1. Додаткові платні освітні послуги з фізичної культури надаються інструктором з фізкультури відповідно до запитів сімей за бажанням батьків і дітей, з метою реалізації статутного завдання щодо збереження та зміцнення здоров’я  дітей,  організації та проведення фізкультурно – оздоровчої роботи в ЗДО.
  2. Групи для занять створюють з числа дітей ЗДО.
  3. Кількість дітей у групах визначають відповідно до нормативів комплектування груп, передбачених Законом України «Про дошкільну освіту».
  4. Заняття з фізичної культури організовують в фізкультурній, тренажерній залах та спортивному майданчику, що відповідають санітарно – гігієнічним, протиепідемічним та протипожежним вимогам .
  5. Заняття проводяться за освітньою програмою для дітей віком від 2 до 7 років «Дитина», програмою «Казкова фізкультура (автор М.М. Єфименко), комплексною альтернативною освітньою програмою для дошкільних навчальних закладів, що працюють за вальдорфскою педагогікою, «Стежина», перспективними та календарними планами, розробленими інструктором з фізкультури.
  6. Графік роботи та розклад занять інструктора з фізкультури встановлюються за погодженням з адміністрацією ЗДО. Заняття проводяться  2 рази на тиждень, тривалість занять відповідає встановленим нормам для навчальних  занять.
  7.  Оплата за надання платної освітньої послуги з фізичної культури вноситься у розмірі, що забезпечує утримання інструктора з фізкультури (оплата праці, податки, інші витрати, пов’язані з організацією роботи спеціаліста і т.п.). При зміні розміру цін, тарифів заробітної плати вносяться відповідні зміни у вартість послуги.
  8.   Оплата за послуги вноситься за тиждень до початку занять. У випадках вибуття після початку занять, пропусків занять внесена оплата за послуги не повертається.
  9. Батьки повинні забезпечувати дітей спортивною формою та взуттям для занять фізичною культурою.