18 вер. 2015

Крок до олімпу

18 вересня відбулося відкриття спартакіади для дітей старшого дошкільного віку «Крок до олімпу».
25 серп. 2015

Свято "Дорослішання"

1 вересня запрошуємо батьків на свято "Дорослішання", яке відбудеться о 9.15.
1 черв. 2015

Здрастуй, літо!

До дня захисту дітей в ДНЗ відбулася спортивно-музична розвага "Здрастуй, літо!".
22 трав. 2015

Випускний бал 2015

З 20 по 22 травня у ДНЗ пройшли випускні бали старших груп. Посилання на фото розміщені нижче
12 трав. 2015

Розклад випускних балів старших груп

Шановні батьки, рідні та друзі наших дітей! Запрошуємо всіх Вас до нашого садка на випускні свята, які відбудуться: 20 травня - група № 9; 21 травня - група № 5; 22 травня - група № 8.
15 квіт. 2015

Великоднє свято для малят

15 квітня 2015 року в ДНЗ "Гармонія" за традиціями та звичаями нашого народу було проведено Великоднє свято для малят середніх груп. Урочисті вірші, пісні, хороводи і танці виконали вихованці старших груп - "Капітошки" та "Колобки".
19 бер. 2015

Колективні перегляди інтегрованих занять

18 березня у нашому закладі відбулися колективні перегляди інтегрованих занять із циклу "Азбука професій".
6 бер. 2015

Вітаємо з 8 Березня!

Піснями, віршами, танцями привітали діти нашого ДНЗ своїх дорогих і улюблених мам, бабусь, сестричок. Кожна група зробила це по-своєму, але від щирого серця.
2 бер. 2015

Росклад весняних святкових ранків

Запрошуємо наших дорогих, коханих, рідних мам, бабусь, сестер на ранки, присвячені 8 березня. З розкладом можна познайомитися нижче.
23 лют. 2015

Закінчився тиждень спортивних свят "Папа, мама, я - спортивна, дружна сем'я!"

Спортивний тиждень пройшов у молодших та середніх групах. Батьки показали дітям інсциніровки популярних казок "Колобок" і "Муха Цокотуха", а діти порадували батьків своїми досягненнями в силі, спритність і умілості. Свята вийшли веселими і завзятими.