18 лют. 2015

Зі святом Масляної!

Всіх запрошує на свято і широка, і багата, Масляна! Під таким девізом пройшли проводи зими в нашому ДНЗ. Свято вийшло веселим та цікавим. Діти посміялися над жартами скоморохів, грали в ігри, позмагалися в силі і спритності, з млинцями проводили Зиму і зустріли красуню Весну, а за традицією на очах всіх дітей у дворі дитячого саду було спалено чучело Масляної.
6 лют. 2015

Спортивне свято "Папа, мама, я - спортивна, дружна сім'я!"

3 17 по 20 лютого в нашому садку - тиждень спортивних свят "Папа, мама, я - спортивна, дружна сім'я!". Запрошуємо найвеселіші, дружні і спортивні сім'ї взяти участь. Розклад дивитеся нижче.
30 січ. 2015

Стартували змагання по піонерболу серед старших груп ДНЗ № 378

30 січня стартували змагання по піонерболу серед старших груп ДНЗ № 378. Першими зійшлися в матчі команди "Капітошки" (група № 5) та "Колобки" (група № 9). Серед дівчаток перемогу здобули "Колобки", серед хлопчиків сильнейшимі виявилися "Капітошки". Всього в змаганнях візьмуть участь 90 учасників команд з 4 старших груп.
15 січ. 2015

Підведені підсумки конкурсу-вернісажу креатівніх ялинок

12-13 січня в ДНЗ проходив конкурс-вернісаж креативних новорічних ялинок. Батьками та дітьми нашого садочку були визначені переможці в різних номінаціях.
6 січ. 2015

Лялькова вистава "Рукавичка"

6 січня вихователі та керівники гуртків ДНЗ запросили дітей на лялькову виставу "Рукавичка".
29 груд. 2014

Конкурс креативних новорічних ялинок.

У ДНЗ пройшов конкурс креативний новорічних ялинок. У ньому прийняли участь вихователі, діти та батьки. За підсумками конкурсу найактивнішими були: 1 місце - група № 10 "Ведмежатко"; 2 місце - група № 12 "Калинка"; 3 місце - група № 5 "Капітошки". З 05.01.2015 в муз.залі ДНЗ буде відкрито вернисаж новорічних ялинок, на якому будуть визначено ялинки-переможці в різних номінаціях. Запрошуємо всих бажаючих.
29 груд. 2014

ВІТАЄМО З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!

Шановні батьки! Щиро вітаємо з новорічними та різдвяними святами! Від усієї душі зичимо вам щастя, міцного здоров'я, добра і радості. Нехай у ваших домівках панують мир та спокій. Щастя, добра та затишку Вам і Вашій родині! Нехай Різдвяна зоря веде Вас шляхом віри, надії та любові. Доброго нового року! Веселого Різдва!
18 груд. 2014

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

Вітаємо вас з днем Святого Миколая! Це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку або чарівний башмачок, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя зробить яскравим! Зі святом!
15 груд. 2014

Відкриті перегляди занять

11-12 грудня пройшли відкриті перегляди занять на тему "Патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку": "Повага до людей, любов до України (старша група)", "У гостях у бабусі Ганусі (молодша група)", "Подорож по Україні (середня група)". Конспекти занять будуть викладені на сторінці "Методична робота".
11 груд. 2014

Розклад Новорічних свят

Запрошуємо батьків на новорічні свята до нашого садочку!