Педагогічна рада № 4

31 трав. 2023
«Про національно – патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами інтегрованої освітньої діяльності»

«Про національно – патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами інтегрованої освітньої діяльності»

1.Про результати виконання рішень попереднього засідання педради

2. Про формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку, відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти.

2.1. Про малі форми усної народної творчості як складової національно-патріотичного виховання.

2.2. Про народні ігри для оздоровлення дитини.

2.3. Про народні іграшки як засіб ознайомлення дітей з українськими ремеслами.

2.4. Про використання дидактичних ігор з національно – патріотичного виховання в освітньому процесі

2.5. Про календарну обрядовість у роботі з дітьми .

3. Про підсумки роботи колективу ЗДО за навчальний рік (аналіз виконання річного плану)

4. Організація  освітнього процесу влітку «ЛІТО 2023» за дистанционою формою навчання  в умовах воєнного стану.