ВЕСЕЛА МАСЛЯНА В ДИТЯЧОМУ САДКУ

24 лют. 2017
Масляна нас всіх зібрала, Щоб її ми зустрічали. Пісні весело співали, Зиму дружно проводжали!!!

В нашому дитячому садку прошла масляна, діти прощалися із Зимою і зустрічали Весну. Всі діти з нетерпінням чекали це свято. І провели його по-особливому весело! Програма вийшла дуже веселою і розважальною. Свято почалося з проводів зими. Пішла Зима з піснями і заговорами, і на зміну їй прийшла красива і нарядна Весна. Вона зустріла дітей загадками, іграми і танцями. В гості на масляну прийшли Баба-яга,Сніговик,Ведмідь, які грали, жартували з дітьми, діти дружно сміялися і весь час зазивали Весну. Весна віддячила всім учасникам найголовнішим пригощанням Масляниці – смачними млинцями. Діти і дорослі дружно і з апетитом їли млинці і танцювали під народні пісні.  Символами цього свята вважаються сонце, млинці і чучело Масляниці.

Фото тут: