Проет "Вчимося жити разом"

Картинки по запросу анимации движущиеся бабочки

Наш дошкільний навчальний заклад взяв участь у проекті ЮНІСЕФ «Вчимося жити разом». Вихователь- методист Єрмакова О.Г. пройшла сертифіковане навчання за парціальною програмою "Вчимося жити разом" з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років на засадах розвитку життєвих навичок.

Під час проведених занять з дітьми, дошкільники оволоділи вмінням підтримувати добрі взаємини між однолітками та дорослими, виявляти турботу. навчилися регулювати свої емоції, висловлювати своє ставлення до оточуючого, адекватно поводитись в колективі.

Проект сприяв поширенню інформації серед педагогів та батьків з питань поетапного відпрацювання навичок спілкування з дитиною, що є запорукою виховання гармонійно розвиненої та відповідальної особистості.