Порядок зарахування дітей до закладу дошкільної освіти

Нормативні документи:

Ø Положення про дошкільний навчальний заклад, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003  № 305;
Ø Положення про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до дошкільних навчальних закладів міста Дніпропетровська, затвердженого розпорядженням  міського голови від 15.02.2016 № 60-р.

Документи необхідні для зарахування дитини  до ДНЗ

Для прийому до закладу дошкільної освіти загального розвитку:

•заяву батьків або осіб, які їх замінюють;
•медичну довідку про стан здоров'я   дитини   з  висновком  лікаря, що  дитина  може відвідувати  заклад дошкільної освіти;
•форма первинної облікової документації № 063/о «Карта профілактичних щеплень»;
•свідоцтво про народження.

Нормативні документи:

Ø Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 № 1645 – III (ст. 15 ч. 2);
Ø Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 11.08.2014  № 551 «Про удосконалення проведення профілактичних щеплень в Україні»;
Ø Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002  № 434 та затверджене цим наказом примірне «Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу».
•дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. Заборона відвідувати заклади дошкільної освіти стосується тих невакцинованих дітей, які не мають медичних протипоказань
•наказом затверджений календар щеплень, яким встановлюється, зокрема, перелік та порядок проведення щеплень, порядок вакцинації дітей з порушеним графіком щеплень, порядок щеплення осіб з особливостями стану здоров’я, рекомендовані щеплення тощо.

Порядок переведення з однієї вікової групи до іншої та формування новостворених груп:

Нормативні документи:

Ø Положення про дошкільний навчальний заклад, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305;
• Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305, визначено, що навчальний рік у  закладах дошкільної освіти розпочинається 1 вересня і закінчується 31 травня, а оздоровчий період триває з 1 червня по 31 серпня.
• Пунктами 3.10, 4.1 Положення про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до дошкільних навчальних закладів міста Дніпропетровська визначено, що список дітей по групах у закладі дошкільної освіти формується в останній декаді серпня поточного року. Контроль за комплектацією груп дітьми покладається на завідувача.