Пам`ятка для батьків

Дитячий садок працює 5 днів на тиждень з 7:00 до 19:00. Прийом дітей з 7:30 до 9:00.

Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.

Про неможливість приходу дитини в дитячий сад по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в ДНЗ.

Дитина, що не відвідує дитячий садок більше п’яти днів (разом з вихідними), приймається з довідкою від лікаря.

Платня за харчування дитини здійснюється до 15 числа поточного місяця. Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала ДНЗ, здійснюється в наступному місяці. Пам’ятайте: від своєчасності оплати залежить якість харчування дітей.

Для створення комфортних умов перебування дитини в ДНЗ необхідно:

- не менше трьох комплектів змінної білизни (хлопчикам - шорти, трусики, колготки; дівчаткам - колготки, трусики, в теплу пору року - шкарпетки чи гольфи);

- піжама для сну;

- два пакети для зберігання чистої і використаної білизни;

- промаркувати білизну, одяг та інші речі.

Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей:

- одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини;

- небажане носіння комбінезонів;

- повинна бути чиста нижня білизна;

- зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити;

- взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і надіватися.

Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.

Лице повинно бути умите, ніс, руки - чисті, нігті - підстрижені, зуби - почищені, зачіска - охайна.

Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, склянні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики і тому подібне, пігулки), а також їжу та напої.