Матеріально - технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Будівля  закладу побудована за типовим проектом, має два поверхи та загальну площу - 1392,9 м2.

Територія має огорожу по всьому периметру- металева сітка рабиця – зашита листми профнастилу – 860,2 м2 .

Дошкільний заклад розміщується у двоповерхову будинку, в якому дотримується принцип ізоляції груп одна від одної, групові приміщення для дітей раннього віку розташовані на першому поверсі і мають окремий вхід. Згідно з технічним паспортом заклад розрахований на 12 груп.

Будівля  та територія ЗДО  відповідає Санітарному регламенту для дошкільних навчальних закладів та утримуються в належному стані. Медичний кабінет, харчоблок, пральня знаходяться у належному санітарному стані, забезпечені спеціальним обладнанням.

Забезпечення дошкільного закладу ігровим, спортивним, наочно-дидактичним матеріалом, навчальними посібниками, психолого-педагогічною та методичною літературою здійснюється у відповідності до вимог Типового переліку обов’язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок дошкільного навчального закладу

ЗДО має належну матеріально-технічну базу. Всі групові приміщення забезпечені меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр. Розвивальне середовище ЗДО організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям. Для занять з дітьми створено всі умови, на сучасному рівні обладнано:

·  музичну залу;

·  фізкультурну залу;

·  психологічний блок (кабінет психолога, кімната психологічного розвантаження);

·  студію образотворчого мистецтва;

·  міні-музей народознавства;

·  медичний блок;

·  прогулянкові майданчики для кожної вікової групи;

·  спортивний майданчик.

Забезпечення закладу технічними засобами навчання.

Всі технічні засоби знаходяться у вільному доступі для педагогів та використовуються в роботі з дітьми на 60%, їх застосування роблять процес пізнання цікавим, творчим, яскравим як для дітей, так і для педагогів.

Ноутбуки дошкільного закладу підключені до системи Інтернет. В закладі наявна Wi-Fi зона.

Ноутбук                -     13

Магнітофон          -     2