29 трав. 2017

Випускний бал в дитячому садку

Випускне свято в дитячому садку це знаменна подія не тільки для дітей, а й для їх батьків. Перший випускний у життя - це завжди хвилююче. Все починається в житті з малого, З зернини - хліб, з промінчика зоря. А ти почав свою дорогу із нашого дитячого садка!

14 квіт. 2017

День відкритих дверей

Ні для кого не секрет, що чим прозорішою є діяльність дошкільного закладу, тим більше довіри він викликає у батьків. Так, 10 по 14 квітня свої двері гостинно відкрив ДНЗ № 378 .
7 квіт. 2017

В дошкільному закладі № 378 пройшов «Тиждень безпеки дитини»

З метою додаткового проведення роз’яснювальних заходів серед дітей щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, профілактики дитячого травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають під час порушення життєвого процесу у побуті чи в соціальному середовищі, в дошкільному навчальному закладі в період з 03 по 07 квітня 2017 року було проведено “Тиждень безпеки дитини”.
25 бер. 2017

Мама, папа, я –дружная семья.

Каждый год в детском саду «Гармония» проходят спортивные праздники с участием детей и родителей. С 21 по 25 марта в мероприятии приняли участие воспитанники младших и средних групп.
14 бер. 2017

Проект «Садочок-простір дружний до дитини» триваєПроект ініційовано Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні.

14 березня 2017 року на базі ДНЗ №378 м. Дніпра відбувся майстер-клас з використання методики «Лялька як персона» та практики проведення «Ранкових зустрічей» з дітьми дошкільного віку.
7 бер. 2017

«Восьме березня настало Свято наших милих мам» під таким гаслом пройшло свято в ДНЗ № 378

У березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Разом із приходом весни в дошкільний навчальний заклад № 378 «Гармонія» завітали святкові ранки 8 Березня, що пройшли з 28.02. по 03.03.2017 року.
24 лют. 2017

ВЕСЕЛА МАСЛЯНА В ДИТЯЧОМУ САДКУ

Масляна нас всіх зібрала, Щоб її ми зустрічали. Пісні весело співали, Зиму дружно проводжали!!!