29 груд. 2014

Конкурс креативних новорічних ялинок.

У ДНЗ пройшов конкурс креативний новорічних ялинок. У ньому прийняли участь вихователі, діти та батьки. За підсумками конкурсу найактивнішими були: 1 місце - група № 10 "Ведмежатко"; 2 місце - група № 12 "Калинка"; 3 місце - група № 5 "Капітошки". З 05.01.2015 в муз.залі ДНЗ буде відкрито вернисаж новорічних ялинок, на якому будуть визначено ялинки-переможці в різних номінаціях. Запрошуємо всих бажаючих.
29 груд. 2014

ВІТАЄМО З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!

Шановні батьки! Щиро вітаємо з новорічними та різдвяними святами! Від усієї душі зичимо вам щастя, міцного здоров'я, добра і радості. Нехай у ваших домівках панують мир та спокій. Щастя, добра та затишку Вам і Вашій родині! Нехай Різдвяна зоря веде Вас шляхом віри, надії та любові. Доброго нового року! Веселого Різдва!
18 груд. 2014

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

Вітаємо вас з днем Святого Миколая! Це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку або чарівний башмачок, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя зробить яскравим! Зі святом!
15 груд. 2014

Відкриті перегляди занять

11-12 грудня пройшли відкриті перегляди занять на тему "Патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку": "Повага до людей, любов до України (старша група)", "У гостях у бабусі Ганусі (молодша група)", "Подорож по Україні (середня група)". Конспекти занять будуть викладені на сторінці "Методична робота".
11 груд. 2014

Розклад Новорічних свят

Запрошуємо батьків на новорічні свята до нашого садочку!
1 груд. 2014

Осінній калейдоскоп

З 24 по 28 листопада у ДНЗ пройшли комплексні тематичні заняття «Осінній калейдоскоп».
20 лист. 2014

Вітаємо з Всесвітнім днем дитини!

До Всесвітнього дня дитини колектив ДНЗ підготував дітям сюрприз. Артистами в цей день були педагоги, які показали лялькову виставу за казкою «Колобок» для дітей ясельного та молодшого дошкільного віку, та провели театралізовану спортивну розвагу за казкою «Муха Цокотуха» для дітей середнього та старшого дошкільного віку. Зі сценаріями заходів можливо ознайомитись на сторінки інструктора з фізкультури.
11 лист. 2014

Свято осені: "Веселий ярмарок" - група № 8.

Свій осінній ярмарок показали діти старшої групи № 8.
11 лист. 2014

Свято осені: "Кошик яблук" - група № 7.

Діти середньої групи № 7 присвятили осені казку про зайця, який за яблуками ходив.
7 лист. 2014

Розвивальний тиждень " МЕГА-РОЗУМНИКИ "

Протягом тижня у групах № 5, 7, 9 і 11 проходив курс «Розвивальний тиждень «МЕГА-РОЗУМНИКИ». Це комплекс інтерактивних занять, призначений для розвитку сприймання, пам’яті, мислення, уяви, уваги, мовлення, загалом творчих та розумових здібностей юних вихованців. В п'ятницю на зустріч до дітей завітав герой програми - Левеня, який приніс дітям подарунки.