15 квіт. 2015

Великоднє свято для малят

15 квітня 2015 року в ДНЗ "Гармонія" за традиціями та звичаями нашого народу було проведено Великоднє свято для малят середніх груп. Урочисті вірші, пісні, хороводи і танці виконали вихованці старших груп - "Капітошки" та "Колобки".
19 бер. 2015

Колективні перегляди інтегрованих занять

18 березня у нашому закладі відбулися колективні перегляди інтегрованих занять із циклу "Азбука професій".
6 бер. 2015

Вітаємо з 8 Березня!

Піснями, віршами, танцями привітали діти нашого ДНЗ своїх дорогих і улюблених мам, бабусь, сестричок. Кожна група зробила це по-своєму, але від щирого серця.
2 бер. 2015

Росклад весняних святкових ранків

Запрошуємо наших дорогих, коханих, рідних мам, бабусь, сестер на ранки, присвячені 8 березня. З розкладом можна познайомитися нижче.
23 лют. 2015

Закінчився тиждень спортивних свят "Папа, мама, я - спортивна, дружна сем'я!"

Спортивний тиждень пройшов у молодших та середніх групах. Батьки показали дітям інсциніровки популярних казок "Колобок" і "Муха Цокотуха", а діти порадували батьків своїми досягненнями в силі, спритність і умілості. Свята вийшли веселими і завзятими.
18 лют. 2015

Зі святом Масляної!

Всіх запрошує на свято і широка, і багата, Масляна! Під таким девізом пройшли проводи зими в нашому ДНЗ. Свято вийшло веселим та цікавим. Діти посміялися над жартами скоморохів, грали в ігри, позмагалися в силі і спритності, з млинцями проводили Зиму і зустріли красуню Весну, а за традицією на очах всіх дітей у дворі дитячого саду було спалено чучело Масляної.
6 лют. 2015

Спортивне свято "Папа, мама, я - спортивна, дружна сім'я!"

3 17 по 20 лютого в нашому садку - тиждень спортивних свят "Папа, мама, я - спортивна, дружна сім'я!". Запрошуємо найвеселіші, дружні і спортивні сім'ї взяти участь. Розклад дивитеся нижче.
30 січ. 2015

Стартували змагання по піонерболу серед старших груп ДНЗ № 378

30 січня стартували змагання по піонерболу серед старших груп ДНЗ № 378. Першими зійшлися в матчі команди "Капітошки" (група № 5) та "Колобки" (група № 9). Серед дівчаток перемогу здобули "Колобки", серед хлопчиків сильнейшимі виявилися "Капітошки". Всього в змаганнях візьмуть участь 90 учасників команд з 4 старших груп.
15 січ. 2015

Підведені підсумки конкурсу-вернісажу креатівніх ялинок

12-13 січня в ДНЗ проходив конкурс-вернісаж креативних новорічних ялинок. Батьками та дітьми нашого садочку були визначені переможці в різних номінаціях.
6 січ. 2015

Лялькова вистава "Рукавичка"

6 січня вихователі та керівники гуртків ДНЗ запросили дітей на лялькову виставу "Рукавичка".