13 лист. 2015

До уваги батьків!

Рятувальники ДСНС України звертаються до батьків: НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ДІТЕЙ БЕЗ НАГЛЯДУ!
30 жовт. 2015

Осінні ранки - 2015

Традиційно в кінці жовтня в нашому дитячому садку пройшли осінні ранки. Завдяки творчому ентузіазму педагогів і дітей, а також активної участі батьків, ранки пройшли успішно. Для малюків цей ранок був першим. Але, зате, з якою серйозністю вони готувалися. І ось, ошатні, симпатичні артисти вперше на святі! Для Осені, тат і мам декламували вірші, співали пісні про дощик, грали з ведмедем, водили хороводи. Старші діти гуляли по ярмарку, співали пісні, торгувалися, хороводи водили, дівчатка і хлопчики перетворилися на овочі і сперечалися: «Хто важливіший?». Наприкінці розваг усі діти отримали частування! Батьки від душі дякували педагогічному колективу за можливість побачити своїх дітей з нового боку, за вміння розгледіти в кожній дитині талант. Осінні ранки принесли масу позитивних емоцій, як дітям, так і батькам наших вихованців! Фото зі свята можна подивитися далі.
23 жовт. 2015

Конкурс "Осіння фантазія"

Закінчився конкурс поробок з овочів та фруктів. З результатами Ви можете познайомитися в цієї статті.
20 жовт. 2015

РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ СВЯТ, ПРИСВЯЧЕНИХ ОСЕНІ

Дорогі батьки! Запрошуємо Вас на святкові ранки, присвячені осені. З розкладом проведення свят Ви можете ознайомитися далі.
2 жовт. 2015

Дніпропетровськ - місто мого дитинства

Зростайте, малеча, на радість родині, Хай добре живеться нам всім на Україні.
18 вер. 2015

Крок до олімпу

18 вересня відбулося відкриття спартакіади для дітей старшого дошкільного віку «Крок до олімпу».
25 серп. 2015

Свято "Дорослішання"

1 вересня запрошуємо батьків на свято "Дорослішання", яке відбудеться о 9.15.
1 черв. 2015

Здрастуй, літо!

До дня захисту дітей в ДНЗ відбулася спортивно-музична розвага "Здрастуй, літо!".
22 трав. 2015

Випускний бал 2015

З 20 по 22 травня у ДНЗ пройшли випускні бали старших груп. Посилання на фото розміщені нижче
12 трав. 2015

Розклад випускних балів старших груп

Шановні батьки, рідні та друзі наших дітей! Запрошуємо всіх Вас до нашого садка на випускні свята, які відбудуться: 20 травня - група № 9; 21 травня - група № 5; 22 травня - група № 8.