Осінні ранки - 2015

30 жовт. 2015
Традиційно в кінці жовтня в нашому дитячому садку пройшли осінні ранки. Завдяки творчому ентузіазму педагогів і дітей, а також активної участі батьків, ранки пройшли успішно. Для малюків цей ранок був першим. Але, зате, з якою серйозністю вони готувалися. І ось, ошатні, симпатичні артисти вперше на святі! Для Осені, тат і мам декламували вірші, співали пісні про дощик, грали з ведмедем, водили хороводи. Старші діти гуляли по ярмарку, співали пісні, торгувалися, хороводи водили, дівчатка і хлопчики перетворилися на овочі і сперечалися: «Хто важливіший?». Наприкінці розваг усі діти отримали частування! Батьки від душі дякували педагогічному колективу за можливість побачити своїх дітей з нового боку, за вміння розгледіти в кожній дитині талант. Осінні ранки принесли масу позитивних емоцій, як дітям, так і батькам наших вихованців! Фото зі свята можна подивитися далі.

Фото свята розміщені тут: Осінні ранки 2015.