«ОСІННІЙ ЯРМАРОК»

10 жовт. 2019
В цю прекрасну осінню днину колектив дошкільного навчального закладу провів осінній ярмарок. Осінній ярмарок – це захід, який ДНЗ №378 проводить уже кілька років поспіль. Свято спілкування та веселощів, продажу товарів та гарного настрою. Цей захід став вже традиційним для нашого садочку.

Дійство розпочалося з таночку «Український ярмарок» дітей старших та середніх груп, що створило атмосферу святкового настрою. На святі лунали українські пісні, звучали жартівливі вірші, та ще й грали в українські народні ігри. До підготовки свята приєдналися маленькі вихованці, а також батьки. Хтось сам випікає, хтось купує щось для ярмарку. Тож мами, бабусі  та працівники закладу  виготовили різноманітні солодощі, якими із задоволенням смакували дітлахи і дорослі. А посмакувати було чим - від такої кількості смаколиків дух захоплювало: були тут і здобні кекси, і апетитні тістечка, і пузаті булочки, і вергуни, вареники і млинці пряники, і вишукані тортики. Заманливо рябіли яскраві, соковиті фрукти - груші, яблука, сливи, виноград. Одним словом смакота!

Окрім їстівних товарів на прилавках красувалися вироби ручної роботи- еко сумки  з різноманітною символікою.

Виручені кошти йдуть на потреби дитсадка.

Цей яскравий захід дав багато позитивних емоцій та піднесений настрій всім учасникам та гостям.