Грудень 2018 року відбулася педрада

22 груд. 2018
Грудень 2018 року відбулася педрада «Про формування економічної компетенції дошкільника засобами гри»

«Про формування економічної компетенції дошкільника засобами гри»

Порядок денний:

1. Про виконання рішень попередньої педради

(інформація)  завідувач Зімон Н.А.

2. Первинний економічний досвід- необхідна умова й результат економічної компетентності дошкільників (виступ)

Вихователь- методист Єрмакова О.Г.

3. «Щоб ефективно навчати- економічні поняття треба знати»

(міні- тренінг) Вихователь- методист Карпенко С.М.

4. «Відкритий мікрофон» (ділимся досвідом)

педагоги: Гришило К.В., Шаповал Є.Ю.Ю Рябушко І.В.

5. Пошуково-ігрова діяльність дітей- один із засобів економічного виховання

(слайд – презентація)

Вихователь- методист Єрмакова О.Г.

6. Про стан роботи із економічного виховання дітей д/в

в ДНЗ № 378» (довідка тематичної перевірки)

Вихователь- методист Карпенко С.М.

7. «Економічні  цікавинки» (виставка посібників та дидактичних ігор з економічного виховання)

Педагоги всіх груп