В садочку відбувся Тиждень безпеки дитини

13 квіт. 2018
З 09 квітня по 13 квітня 2018 року в ДНЗ №378 проходив Тиждень безпеки дитини.

Саме в цей період особливо активно проводилася робота із малюками у межах запланованих заходів: бесіди, дидактичні ігри, тренінги, валеохвилинки, розв`язування кросвордів, фізкультурні заняття, малювання, інтерактивна робота з батьками про правила поведінки дорослих і дітей під час надзвичайних ситуацій.

Збереження життя і здоров`я дітей – найважливіше для кожної людини, адже у них – сенс нашого життя. Нелегкі часи переживає країна і досить часто вибухонебезпечні предмети стають причиною загрози життю та призводять до фатальних наслідків.

Відпрацювання стереотипів поведінки в надзвичайних ситуаціях допоможе малятам вчасно зорієнтуватися, виробити стратегію правильної поведінки та зберегти найцінніше – власне життя та життя інших людей.