Як у нас на ярмарку!

29 вер. 2017
29 вересня по традиції у ДНЗ№ 378 відбулося осіннє свято в форматі – благодійний осінній ярмарок. Колектив дитячого садка ретельно розпланував роботу ярмарку, для того щоб охопити якнайбільше люду.

До цього заходу працівники  дитячого саду і батьки готувалися заздалегідь: виготовили безліч різноманітних виробів з природного матеріалу і овочів. Все розпочалося з великого святкового концерту, в якому взяли участь вихованці дошкільних груп закладу, педагоги і батьки. Концерт пройшов на одному диханні та подарував глядачам незабутні емоції.

Після концерту розпочалася основна програма ярмарку. Присутні змогли відвідати багато різноманітних станцій. На станції «Кулінарна»  була представлена різноманітна випічка, печиво, кекси, пиріжки, пироги, приготовлені майстерними руками матусь, бабусь та кухарів закладу. Особим попитом користувалася смачні млинці, вергуни та вареники. На виставці-продажу поробок теж було не проштовхнутися. Гості ярмарку взяли участь у безпрограшній лотореї, купували різноманітні сувеніри на згадку про ярмарок. Великим попитом користувалися й майстер класи. На одному під керівництвом керівника гутка Павленко О.О., діти розписували дерев’яні вироби. Діти виходили з майстер класу із щасливими обличчями та розписаними іграшками.

Враження після ярмарку залишилися чудові. Вечір п’ятниці пройшов весело та з користю. І колектив, і відвідувачі ярмарку  отримали безліч позитивних емоцій. Спілкування в невимушеній обстановці ще більше згуртувало й без того дружний триєдиний колектив закладу – дітей, педагогів та батьків.

Висловлюємо подяку батькам, які прийняли активну участь в підготовці і проведенні ярмарку.

Виручені кошти з ярмарку будуть передані на лікування хворого сина нашої співробітниці.

Фото з ярморку можна подивитись тут:https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1QM4rpj9P-7A0P9JBS-JHwTPSB-kg8tbG