Фестиваль української пісні «Лийся пісня»

27 жовт. 2017
Хай же щастя буде довгим і пісень багато Бо без пісні в України не буває свята.

27 жовтня 2017 року сповнений патриотичных нот, в закладі пройшов фестиваль української  пісні «Лийся пісня», метою якого було залучати дітей до української народної культурної спадщини за допомогою пісні, в якій відбивається багатовікова історія, виявляється висока музична культура народу.

У фестивалі взяли активну участь діти усіх вікових груп садочка

Завідуюча дошкільним закладом Наталія Анатоліївна, вручаючи грамоти учасникам фестивалю, зазначила, що такі заходи згуртовують, об'єднують добрими позитивними думками, надають дітям і батькам можливість для прояву своїх творчих здібностей, формують у підростаючого покоління активну громадянську позицію, виховують в дусі патріотизму і любові до творчої спадщини українського народу.

фото з заходу можна подивитись тут: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1UpT1keJgtaG6wcQt0PcV7LEnOjW26EYi

Картинки по запросу анімашки квіти