В дошкільному закладі № 378 пройшов «Тиждень безпеки дитини»

7 квіт. 2017
З метою додаткового проведення роз’яснювальних заходів серед дітей щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, профілактики дитячого травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають під час порушення життєвого процесу у побуті чи в соціальному середовищі, в дошкільному навчальному закладі в період з 03 по 07 квітня 2017 року було проведено “Тиждень безпеки дитини”.

Завдання:

1. Підвищити ефективність освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя.

2 Поглибити теоретичні знання та практичні навички вихователів щодо формування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров"я і життя;

3. Формувати у дітей безпечний стиль поведінки в екстремальних ситуаціях. навчити їх користуватися телефонами служб безпеки , вивчити домашню адресу;

4. Формувати навички елементарної першої медичної допомоги, вміння надавати собі та ближньому першу допомогу;

5 Продовжувати знайомити дітей з правилами дорожнього руху, поведінки на вулиці, в транспорті, вдома.

6. Продовжити знайомити дітей з правилами протипожежної безпеки та поведінкою під час пожеж;

7. Формувати у дошкільників основи здорового способу життя. пропагувати здоровий спосіб життя серед батьків.

Фото можна подивитись тут:http://drive.google.com/drive/folders/0B0ziHvo5ddkvemdZLTVOSEY3TjQ