«Восьме березня настало Свято наших милих мам» під таким гаслом пройшло свято в ДНЗ № 378

7 бер. 2017
У березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Разом із приходом весни в дошкільний навчальний заклад № 378 «Гармонія» завітали святкові ранки 8 Березня, що пройшли з 28.02. по 03.03.2017 року.

Всіх жінок, мам, бабусь, сестричок, дівчаток привітали джентльмени і як справжні чоловіки, хлопчики  зізналися в теплих почуттях усім жінкам.

Розмірковуючи, який найкращий подарунок зробити мамам, дійшли до висновку, що найкращим подарунком для любих мам будуть їхня любов та палаючі серця. Дізнавалися де знайти щастя. А воно поруч, це коли мама з татом разом, притулитись до них і мріяти.

Гостями всіх свят були : Весна, Сонечко, пташечки, джмелики, квіти.

Всім присутнім дуже сподобались вистави: «Муха Цокотуха» - 12 група, «Як ослик щастя шукав» - групи № 5, «Хто сказав Няв» - група № 8. Малята з старших груп № 4,6,10 приготували для жінок концерт, де діти спробували себе у ролі ведучих. Поділилися  своїми успіхами та вміннями, якими оволоділи на заняттях з хореографії. А ще були пісні, веселі і ліричні, про весну, про мам, про бабусь, про подружок дівчаток.

Не залишилися осторонь і дорослі. Тата кружляли разом з доньками у танці.

За веселими таночками, піснями, сценками, віршами іграми час сплинув непомітно, тож на прощання –  подарунки від дітей зроблені власними руками.

Усі присутні отримали величезне задоволення від свят.

Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Фото можна переглянути тут