3 17 по 21 жовтня у ДНЗ № 378 відбувся кольоровий тиждень

21 жовт. 2016
Дуже цікавим та насиченим видався для вихованців дошкільного навчального закладу № 378 тиждень цієї осені. Адже тиждень був не простим, а КОЛЬОРОВИМ!

Метою проведення було  впровадити в практику роботи з дітьми елементи кольоротерапії, як методику покращення здоров’я за допомогою кольорів. Використати педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності, ейдетичних здібностей, креативності.

Кожен день цього тижня був присвячений відповідному кольору і мав свій девіз. Приміщення групи, спальна кімната, роздягальня були оформлена відповідно до кольору. Щодня протягом тижня з дітьми проводились дидактичні і малорухливі ігри, розваги, виконувались творчі роботи, залежно від кольору дня. Акцент робили на натуральних природних об’єктах: листя, квіти, овочі, фрукти. Оздоровлення кольором проходило в таких формах роботи: «Хвилинка-кольоринка» - колір вводиться в тіло через дихання, вживання кольорової води, та смакування овочами, фруктами в процесі проведення дидактичних ігор – колір вводиться через їжу.

Повітряними кульками, квітами, дитячими малюнками, добротою та посмішками була наповнена група, а малеча була задоволеною.

Більше фото можна переглянути ТУТ