Тиждень безпеки в ДНЗ

11 квіт. 2016
З 4 по 8 квітня у нашому дитячому садку пройшов Тиждень Безпеки. До проблеми безпеки ми постаралися підійти з різних сторін.В групах на заняттях діти подивилися презентації «Один удома», «Мій будинок – небезпечні предмети», «Правила поведінки при пожежі». Також діти мали нагоду засвоїти правила безпеки через бесіди (на прикладі вчинків героїв плакатів, таблиць), «Твої дії в разі небезпеки», «Наодинці вдома», «Дії при виникнення пожежі», «Як діяти при зустрічі з тваринами». Пригадали правила поводження з електроприладами, тваринами, дії при виникненні пожежі. У молодший групі № 5 провели екскурсію до вогнегасника, та сюжетно-рольову гру «Кухарі» (вирішенню проблемних СИТУАЦІЙ вдома). Діти познайоміліся з номером телефону пожежніків, та дізналіся для чого потрібен вогнегасник. У середній 10 групі провели інтегроване заняття «З вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто» з виготовленням колективного колажу « Приборкання вогню». Діти спільно виготовили колаж та обговорили правила поведінки з вогнем, хлопчики вирішили обрати собі професію пожежника, щоб допомагати людям і приборкувати вогонь. Цікаво проведені заняття у других групах на тему «Пожежники», «Безпека в довкіллі ». У середній групі №6 провели ігри та заняття на теми «Твоя безпека - це твої знання», «Як діяти при зустрічі з тваринами», де діти на практиці навчалися як обережно спілкуватися з тваринами, та поводитися на одинці вдома. Найменші наші вихованці на занятті «Небезпечні предмети вдома» розповідали про джерела небезпеки будинку, про правила безпечного пересування в приміщенні. Підводячи підсумки тижня безпеки, хочеться підкреслити, що завдання дорослих (педагогів і батьків) полягає не тільки в тому, щоб оберігати і захищати дитину, але і в тому, щоб підготувати його до зустрічі з різними складними, а часом і небезпечними життєвими ситуаціями.

Фоторепортаж можно переглянути тут: Тиждень безпеки