Освоюємо інноваційні методи: «Лялька як персона».

11 бер. 2016
У рамках проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в навчальних закладах і громадах» у нашому закладі проведено навчально-практичний тренінг «Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального й психологічного розвитку дитини». Педагоги закладу ознайомились з інноваційним педагогічним підходом, спрямованим на розвиток емпатії в дітей, виховання неприйняття дискримінації та несправедливості. Цей метод дає змогу в комфортний і незагрозливий спосіб усувати упередження і дискримінаційну поведінку. Вихователі використовуватимуть методику «Лялька як персона» з метою подолання упередженості, розвитку розмаїття й інклюзії, зміцненню емоційної грамотності та розширенню можливостей дітей дошкільного віку.

Фото тут: Семенар