Підсумки конкурсу "Парад сніговиків"

30 груд. 2015
Конкурс - виставка поробок сніговиків проводилася з метою створення сприятливої емоційної атмосфери напередодні Нового року, гармонізації дитячо-батьківських відносин. Винахідливі батьки використовували для виробів різний матеріал: папір, нитки, тканину, вату, поролон, фольгу, пластилін, пластикові та картонні упаковки, пінопласт, повітряні та ялинкові кулі та ін. Навіть самі зайняті мами і тата, бабусі й дідусі знайшли час для спільної творчості разом з дітьми та онуками. Виставка вийшла чудова! І більше всіх їй були раді діти. Побачивши серед безлічі експонатів свого Сніговика, вони не могли стримати захоплення. Малюки навперебій розповідали, як всією родиною майстрували свій шедевр. Співробітники дитячого садка впевнені, що такі сімейні виставки сприяють створенню атмосфери доброзичливості, взаєморозуміння, співробітництва батьків, дітей і педагогів, появі нових сімейних традицій і традицій дитячого саду. Список переможців дивись далі.

Сніговик-велетень:

Птиця Аліса - група № 10;

Щапков Андрій - група № 6;

Сорокін Назар - група № 3;

Сніговик-очаровашка:

Довгий Нікіта - грпа № 10;

Бєлікова Софія - група № 7;

Шульга Єлізавета, Алексенко Ілля та Кирило - група № 3;

Сніговик-малятко:

Ворона Єгор - група № 12;

Хохряков Арсеній - група № 5;

Сніговик поспішає на ялинку:

Вакольчук Романа - група № 12;

Смачний сніговик: