9 -11 грудня 2015 року в ДНЗ пройшли Дні відкритих дверей

11 груд. 2015
День відкритих дверей – це дієва форма педагогічної просвіти батьків у нашому дошкільному закладі, яка взаємно збагачує батьків і педагогів досвідом вивчення особливостей. Безпосереднє ознайомлення з життям дітей у ДНЗ дозволило батькам переконатися, що виховання знаходиться в умілих руках, взяти участь у сумісних заняттях, спортивних дозвіллях, проконсультуватися з потрібних питань з медсестрою, інструктором з фізичної культури, музичним керівником, практичним психологом. День відкритих дверей досяг своєї мети - розкрити перед батьками всю палітру життя дітей у дитячому садку і донести цінність кожного проведеного тут дня до родини. Наступного разу дитячий садок знову відкриє свої двері для зацікавлених батьків у квітні 2016 року.

Фото тут: День відкритих дверей 2015