23 лют. 2015

Закінчився тиждень спортивних свят "Папа, мама, я - спортивна, дружна сем'я!"

Спортивний тиждень пройшов у молодших та середніх групах. Батьки показали дітям інсциніровки популярних казок "Колобок" і "Муха Цокотуха", а діти порадували батьків своїми досягненнями в силі, спритність і умілості. Свята вийшли веселими і завзятими.
18 лют. 2015

Зі святом Масляної!

Всіх запрошує на свято і широка, і багата, Масляна! Під таким девізом пройшли проводи зими в нашому ДНЗ. Свято вийшло веселим та цікавим. Діти посміялися над жартами скоморохів, грали в ігри, позмагалися в силі і спритності, з млинцями проводили Зиму і зустріли красуню Весну, а за традицією на очах всіх дітей у дворі дитячого саду було спалено чучело Масляної.
6 лют. 2015

Спортивне свято "Папа, мама, я - спортивна, дружна сім'я!"

3 17 по 20 лютого в нашому садку - тиждень спортивних свят "Папа, мама, я - спортивна, дружна сім'я!". Запрошуємо найвеселіші, дружні і спортивні сім'ї взяти участь. Розклад дивитеся нижче.
30 січ. 2015

Стартували змагання по піонерболу серед старших груп ДНЗ № 378

30 січня стартували змагання по піонерболу серед старших груп ДНЗ № 378. Першими зійшлися в матчі команди "Капітошки" (група № 5) та "Колобки" (група № 9). Серед дівчаток перемогу здобули "Колобки", серед хлопчиків сильнейшимі виявилися "Капітошки". Всього в змаганнях візьмуть участь 90 учасників команд з 4 старших груп.
15 січ. 2015

Підведені підсумки конкурсу-вернісажу креатівніх ялинок

12-13 січня в ДНЗ проходив конкурс-вернісаж креативних новорічних ялинок. Батьками та дітьми нашого садочку були визначені переможці в різних номінаціях.
6 січ. 2015

Лялькова вистава "Рукавичка"

6 січня вихователі та керівники гуртків ДНЗ запросили дітей на лялькову виставу "Рукавичка".
29 груд. 2014

Конкурс креативних новорічних ялинок.

У ДНЗ пройшов конкурс креативний новорічних ялинок. У ньому прийняли участь вихователі, діти та батьки. За підсумками конкурсу найактивнішими були: 1 місце - група № 10 "Ведмежатко"; 2 місце - група № 12 "Калинка"; 3 місце - група № 5 "Капітошки". З 05.01.2015 в муз.залі ДНЗ буде відкрито вернисаж новорічних ялинок, на якому будуть визначено ялинки-переможці в різних номінаціях. Запрошуємо всих бажаючих.
29 груд. 2014

ВІТАЄМО З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!

Шановні батьки! Щиро вітаємо з новорічними та різдвяними святами! Від усієї душі зичимо вам щастя, міцного здоров'я, добра і радості. Нехай у ваших домівках панують мир та спокій. Щастя, добра та затишку Вам і Вашій родині! Нехай Різдвяна зоря веде Вас шляхом віри, надії та любові. Доброго нового року! Веселого Різдва!
18 груд. 2014

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

Вітаємо вас з днем Святого Миколая! Це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку або чарівний башмачок, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя зробить яскравим! Зі святом!
15 груд. 2014

Відкриті перегляди занять

11-12 грудня пройшли відкриті перегляди занять: "Патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку", "У гостях у бабусі Ганусі (молодша група)", "Подорож по Україні (середня група)". Конспекти занять будуть викладені на сторінці "Методична робота".