1 груд. 2015

День відкритих дверей ДНЗ

Запрошуємо батьків на День відкритих дверей з 9 по 11 грудня 2015 року.
26 лист. 2015

Колективні перегляди занять

26.11. 2015 р в дошкільному навчальному закладі були проведенні колективні перегляди занять з розвитку мовлення, під час яких вихователі продемонстрували свою педагогічну майстерність і професіоналізм.
20 лист. 2015

20 листопада - Всесвітній день дитини!

До Всесвітнього дня дитини у ДНЗ відбулася спортивна розвага "Козацькому роду нема переводу". У змаганнях взяли участь вихованці старших груп. Цікаві ігри на фізичну силу, швидкість реакції, різноманітні випробування на спритність та кмітливість, напружена боротьба, викликали позитивні, радісні емоції і задоволення справжніх козачат.
19 лист. 2015

Інтерактивний семінар для вихователів

Щоб розвиток мовлення дошкільників був ефективним, педагог має створити умови для формування мовленнєвих навичок вихованців. Однією з таких умов є інтерактивне навчання дошкільників – активне використання в освітньому процесі інтерактивних методів навчання. Саме цій проблемі був присвячений методично-інтерактивний семінар «Інтерактивні технології розвитку мовлення дітей дошкільного віку», який відбувся у нашому дошкільному навчальному закладі 17 листопада 2015 року.
13 лист. 2015

Експрес-інформація Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області щодо попередження пожеж в опалювальний період

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області повідомляє, що з настанням холодного періоду на Дніпропетровщині щорічно зростає кількість пожеж, а також випадків травмування та загибелі людей на них.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 09.11. по 15.11.2015 року у нашому садку був проведений «Тиждень безпеки дорожнього руху». На заняттях, під час бесід, ігор діти в цікавій формі ознайомилися з правилами дорожнього руху, дізнавалися про цікаві факти з історії дорожнього руху і походження деяких слів і термінів ПДР. Підсумком роботи по даній темі стала спортивна розвага «Місто дорожних знаків». Разом з домовичком Кузею і Бабою Ягою вихованці вчилися правильно переходити дорогу по пішохідному переходу, розповідали вірші, відгадували загадки про дорожні знаки. Під час подорожі діти взяли участь у іграх- естафетах «Червоний, жовтий, зелений», « Перевези пасажира», «Світлофор і автомобілі», «Підземний перехід». Треба сказати, діти намагалися з усіх сил і проявили неабиякі пізнання в усьому, чого їх вчили вихователі. З цієї причини вони досить швидко і легко впоралися з усіма запропонованими завданнями. За підсумками подорожі можна сміливо стверджувати: завдяки дитсадівцям вже тепер-то домовичок Кузя не розгубиться на вулицях великого міста, де потрібно завжди бути обережним і уважним.

До уваги батьків!

Рятувальники ДСНС України звертаються до батьків: НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ДІТЕЙ БЕЗ НАГЛЯДУ!
30 жовт. 2015

Осінні ранки - 2015

Традиційно в кінці жовтня в нашому дитячому садку пройшли осінні ранки. Завдяки творчому ентузіазму педагогів і дітей, а також активної участі батьків, ранки пройшли успішно. Для малюків цей ранок був першим. Але, зате, з якою серйозністю вони готувалися. І ось, ошатні, симпатичні артисти вперше на святі! Для Осені, тат і мам декламували вірші, співали пісні про дощик, грали з ведмедем, водили хороводи. Старші діти гуляли по ярмарку, співали пісні, торгувалися, хороводи водили, дівчатка і хлопчики перетворилися на овочі і сперечалися: «Хто важливіший?». Наприкінці розваг усі діти отримали частування! Батьки від душі дякували педагогічному колективу за можливість побачити своїх дітей з нового боку, за вміння розгледіти в кожній дитині талант. Осінні ранки принесли масу позитивних емоцій, як дітям, так і батькам наших вихованців! Фото зі свята можна подивитися далі.
23 жовт. 2015

Конкурс "Осіння фантазія"

Закінчився конкурс поробок з овочів та фруктів. З результатами Ви можете познайомитися в цієї статті.
20 жовт. 2015

РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ СВЯТ, ПРИСВЯЧЕНИХ ОСЕНІ

Дорогі батьки! Запрошуємо Вас на святкові ранки, присвячені осені. З розкладом проведення свят Ви можете ознайомитися далі.