15 січ. 2016

Прощання з ялинкою

Ось і закінчилися новорічні свята. З 11 по 13 січня в нашому дитячому садку пройшли музично – спортивні розваги «Прощання з ялинкою». Сумно було розлучатися з нашою ялинкою-красунею, для неї приготували концерт з кращих номерів. Діти із задоволенням водили улюблені хороводи, виконували танці, дивилися виступи інших груп, читали вірші, грали і танцювали під сучасну новорічну музику і. А в кінці дітей очікувала весела дискотека. Свято закінчилося «чарами»: учасники свята подули на новорічну гостю і на ній погасли різнокольорові вогники до наступного Нового року. Групи «Пізнайка» і «Веселі гноми» допомогли ялинці зняти її новорічне вбрання. Дуже шкода розлучатися з красунею ялинкою! Діти виходили з залу із захопленням і в той же час з надією на нову зустріч.
14 січ. 2016

Сію, вію, посіваю, з Новим роком Вас вітаю! Не на рік, не на два, а на многії літа!

Не забувають навчати і шанувати звичаї українського народу і в нашому дошкільному закладі. Сьогодні, 14 січня, були проведені заходи з нагоди святкування за старим стилем Нового року. Дітлахи познайомилися з обрядами та звичаями українського народу - щедруванням та посіванням, що є невід' ємними атрибутами свята Маланки та Василя, як його називають в народі. Діти старших груп з задоволенням приймали участь в театралізованих дійствах, декламували вірші, співали колядки для молодших дошкільників. І як годиться не обійшлося без гостинців. Діти отримали невичерпне задоволення та радість.
30 груд. 2015

Підсумки конкурсу "Парад сніговиків"

Конкурс - виставка поробок сніговиків проводилася з метою створення сприятливої емоційної атмосфери напередодні Нового року, гармонізації дитячо-батьківських відносин. Винахідливі батьки використовували для виробів різний матеріал: папір, нитки, тканину, вату, поролон, фольгу, пластилін, пластикові та картонні упаковки, пінопласт, повітряні та ялинкові кулі та ін. Навіть самі зайняті мами і тата, бабусі й дідусі знайшли час для спільної творчості разом з дітьми та онуками. Виставка вийшла чудова! І більше всіх їй були раді діти. Побачивши серед безлічі експонатів свого Сніговика, вони не могли стримати захоплення. Малюки навперебій розповідали, як всією родиною майстрували свій шедевр. Співробітники дитячого садка впевнені, що такі сімейні виставки сприяють створенню атмосфери доброзичливості, взаєморозуміння, співробітництва батьків, дітей і педагогів, появі нових сімейних традицій і традицій дитячого саду. Список переможців дивись далі.
25 груд. 2015

Новорічні ранки "Ялинка-2016"

У нашому дитячому садку пройшли новорічні ранки, на яких всі діти отримали масу вражень від зустрічі з Дідом Морозом, Снігуронькою, іншими казковими персонажами. Діти і самі виконували різні ролі: сніговики, ялинки, східні красуні, мушкетери, маленькі діди морозики, сніжинки, джигіти, гномики і т.д. (див. фотоальбом) Малята із задоволенням проявляли свої таланти: танцювали, водили хороводи, розповідали вірші, співали пісні, грали. Одні костюми чого тільки варті! Їх краса, різноманітність і фантазія безмежна.Ніхто не залишився байдужим. Але найбільшим щастя для всіх було отримання новорічних подарунків з рук Діда Мороза.
11 груд. 2015

9 -11 грудня 2015 року в ДНЗ пройшли Дні відкритих дверей

День відкритих дверей – це дієва форма педагогічної просвіти батьків у нашому дошкільному закладі, яка взаємно збагачує батьків і педагогів досвідом вивчення особливостей. Безпосереднє ознайомлення з життям дітей у ДНЗ дозволило батькам переконатися, що виховання знаходиться в умілих руках, взяти участь у сумісних заняттях, спортивних дозвіллях, проконсультуватися з потрібних питань з медсестрою, інструктором з фізичної культури, музичним керівником, практичним психологом. День відкритих дверей досяг своєї мети - розкрити перед батьками всю палітру життя дітей у дитячому садку і донести цінність кожного проведеного тут дня до родини. Наступного разу дитячий садок знову відкриє свої двері для зацікавлених батьків у квітні 2016 року.
8 груд. 2015

Ділова етика спілкування як принцип комунікативної компетенції

08.12.2015 пройшов психологічний тренінг “Ділова етика спілкування як принцип комунікативної компетенції”. Вічним і одним з головних регуляторів відносин між людьми виступають етичні норми, в яких виражені наші уявлення про добро і зло, справедливість і несправедливість, правильність або неправильність вчинків людей. Техніки спілкування, „контакт масок”, формально-рольове спілкування - це неповний список методик, з якими могли ознайомитися вихователі.
4 груд. 2015

ЯЛИНКА-2016

Дорогі батьки! Запрошуємо Вас на Новорічні ранки. З розкладом проведення свят Ви можете ознайомитися далі.
3 груд. 2015

Оголошуємо конкурс "Парад сніговиків"

Запрошуємо батьків та вихованців ДНЗ взяти участь у новорічному конкурсі поробок "Парад сніговиків". З Положенням про конкурс можна познайомитися далі.
2 груд. 2015

Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області інформує

Звернення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків.
2 груд. 2015

ПАМ’ЯТКА ПЕРШОЧЕРГОВИХ ДІЙ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ У РАЗІ ЗАГРОЗИ ВЧИНЕННЯ ТЕРОРИСТИЧНИХ АБО ДИВЕРСІЙНИХ АКТІВ

Відповідно до листа першого заступника міського голови від 30.11.2015 № 4/11-688, на виконання листа заступника начальника Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області С.Лисюка від 17.11.2015 № 55/3-10751, враховуючи різке зростання рівня терористичної загрози з боку міжнародних терористичних організацій, з метою здійснення гласних заходів щодо своєчасного реагування на існуючі виклики, виявлення, попередження та запобігання вчинення терористичних актів в місцях масового скупчення громадян, а також на терористично вразливих об’єктах міста просимо ознайомитись з пам'яткою першочергових дій в разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.