2 лист. 2016

У дитячому садку пройшли осінні свята

1, 2, 3 листопада в нашому дитячому садку пройшли осінні розваги для малюків і старших дошкільників.
21 жовт. 2016

3 17 по 21 жовтня у ДНЗ № 378 відбувся кольоровий тиждень

Дуже цікавим та насиченим видався для вихованців дошкільного навчального закладу № 378 тиждень цієї осені. Адже тиждень був не простим, а КОЛЬОРОВИМ!
7 жовт. 2016

Відкриття садка!

Адмиіністрація закладу повідомляє
23 серп. 2016

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНО!

Ми діти твої, Україно! Хоч ми всі іще маленькі, Ми вже добре про те знаємо, Що звемося – українці Й українських предків маємо.
24 черв. 2016

Літня розвага «Лісовий бал»

Літо - чудова пора року! Діти більшу частину дня грають на повітрі, загартовуються, в повній мірі використовуючи невичерпні можливості природних факторів: свіже повітря, сонячні променці і воду. Всі свята в літку ми проводимо на свіжому повітрі.
16 черв. 2016

«На гостинах у бабусі Ганусі»

В молодших і середніх групах пройшла розвага «На гостинах у бабусі Ганусі». На веселому потязі діти відправилися на гостини, де діти співали, танцювали, відгадували загадки та познайомилися з друзями бабусі Ганусі – півничком і курчатами, кошенятами , пташками, козенятами та поросятами. Розвага пройшла дуже весело.
10 черв. 2016

Малі Олімпійські ігри в дитячому садку

У КЗО ДНЗ № 378 в сприятливий період для зміцнення здоров'я дітей, пройшли малі Олімпійські ігри. Як і належить олімпійським змаганням, вони проводилися на спортивному майданчику дитячого садка. Брали участь в іграх діти старших груп. Організатор та ведуча спортивного свята була інструктор з фізкультури Романенко Р.В.
9 черв. 2016

День захисту дітей!

Початок літа і День захисту дітей в дитячому садку відзначили веселим святом. Вихованці вирушили в невелику подорож по станціях: "Танцювальна", "Музична", "Загадкіно", "Казкова", "Зіркова", "Мрійлива", "Художня", "Естафетна", На кожній станції діти виконували різні завдання: танцювали, малювали, відгадували загадки, читали вірші про літо і сонце, брали участь у спортивних змаганнях і згадували старі добрі казки, пускали мильні бульбашки, малювали на асфальті.
27 трав. 2016

Випускні ранки в дитячому садку

ДО ПОБАЧЕННЯ ДИТЯЧИЙ САДОК, ЗДРАСТВУЙ ШКОЛА! Час летить і дітки виростають. За традицією в кінці кожного навчального року в нашому закладі проходять випускні ранки. Випускний ранок - це завжди теплі і зворушливі слова! Здається, тільки вчора наші діти були малюками і прийшли в перший раз з мамами за ручку в дитячий сад. І ось, вже прийшла пора сказати прощальні слова теплому, рідному, гостинному будинку. Попереду школа - шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки і прописи з букварями. У нашому дитячому садку ми зробили все для того, щоб для наших випускників і їх батьків це свято стало незабутнім. Свято прикрасили вальс, прощальні пісні, жартівливі сценки, ігри з батьками. Багато теплих слів було сказано на адресу співробітників дитячого саду. Батьки і діти з особливою сумом прощалися зі своїм рідними вихователями. За проявлені таланти дітям вручалися перші дипломи. В кінці свята всі вийшли на вулицю і, загадуючи найпотаємніше бажання, відпускали повітряні кульки в небо! А в групі випускників чекав "солодкий" стіл.
23 трав. 2016

Методичне об’єднання: "Інтеграція мультиплікації в музичну діяльність"

19 травня на базі КЗО ДНЗ № 378 відбулося засідання районного Методичного об’єднання музичних керівників дошкільних навчальних закладів Жовтневого району на тему:«Інтеграція мультиплікації в музичну діяльність». Розпочалося засідання вітальним словом завідувача ДНЗ Зімон Н.А., яка ознайомила з планом роботи методичного об’єднання, зробила презентацію навчального закладу (візитка «Ми живемо в «Гармонії»). У інформаційному блоці присутні ознайомилися з інформаційними технологіями використання мультиплікаційних фільмів з метою соціалізації дітей дошкільного віку, яку надала вихователь – методист Єрмакова О.Г., також прослухали презентацію практичного психолога Вакальчук А.Г. «Мультики: поєднуємо приємне с корисним». Музичні керівники Доброгорська Е.В. та Зайцева Т.В. провели розминку з музкерівниками «Відгадай мелодію з мультфільму». Зі свого досвіду роботи музичний керівник Доброгорська Е.В поділилася презентацією проекту «Інтеграція мультиплікації в музичну діяльність». У практичному блоці слухачі переглянули Мульт шоу : фрагмент хореографічної постанови «Лускунчик» /старша група/ керівник гуртка хореографії «Музична веселка» Романюк Є.О., фрагмент мюзиклу «Дюймовочка»/старша група/ Музичний керівник Доброгорська Е.В., Театральна постанова «Ходить гарбуз по городу» /старша група/ Музичний керівник Зайцева Т.В.. Керівник гуртка «Радість творчості» Павленко О.О. провела майстер – клас з виготовлення декорацій. Гості високо оцінили працю всього колективу дошкільного закладу.