7 бер. 2017

«Восьме березня настало Свято наших милих мам» під таким гаслом пройшло свято в ДНЗ № 378

У березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Разом із приходом весни в дошкільний навчальний заклад № 378 «Гармонія» завітали святкові ранки 8 Березня, що пройшли з 28.02. по 03.03.2017 року.
24 лют. 2017

ВЕСЕЛА МАСЛЯНА В ДИТЯЧОМУ САДКУ

Масляна нас всіх зібрала, Щоб її ми зустрічали. Пісні весело співали, Зиму дружно проводжали!!!
22 лют. 2017

Колективні перегляди занять

У ДНЗ пройшли колективні перегляди занять до педради.
15 лют. 2017

СТРІТЕННЯ

Щорічно цього дня у ДНЗ № 378 проводиться свято Стрітення. Це одне з найулюбленіших малечею свят. Адже саме цього дня зустрічаються Весна із Зимою, аби поміряться силами.
31 груд. 2016

НОВОРІЧНІ РАНКИ 2017

Новий рік — казкове свято для дітей та дорослих, якого з великим нетерпінням чекають усі.
25 груд. 2016

Конкурс на кращу новорічну іграшку відбувся!

Відбувся конкурс на кращу новорічну іграшку серед батьків та вихованців ДНЗ, який тривав у період з 15 по 23 грудня 2016 року.
10 груд. 2016

ЗИМОВІ СВЯТА!

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО!
8 груд. 2016

Підсумкова конференція «ЛЯЛЬКА ЯК ПЕРСОНА: педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини»

6- 7 грудня у Дніпрі пройшла підсумкова конференція «ЛЯЛЬКА ЯК ПЕРСОНА : педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини» , яка відбулася в рамках реалізації проекту Всеукраїнського фонду “Крок за кроком” “Створення безпечного інклюзивного середовища в навчальних закладах і громадах ”.
25 лист. 2016

Міський навчально-практичного тренінг

«Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини» в рамках проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в навчальних закладах і громадах»
23 лист. 2016

В ДНЗ пройшла педагогічна рада "Соціалізація особистості дошкільника, як активного суб’єкта громадянського суспільства".

Педрада пройшла продуктивно, насичено, змістовно, невимушено, в формі обміну досвідом та ділового співробітництва всіх педагогів.