Конкурс "Осіння фантазія"

23 жовт. 2015
Закінчився конкурс поробок з овочів та фруктів. З результатами Ви можете познайомитися в цієї статті.

Осінь нагородила нас безліччю овочів і фруктів. З них можна створювати дивовижні вироби, придумувати різно-манітні композиції.

У жовтні місяці в нашому дитячому саду пройшла виставка: «Осіння фантазія».

Скільки незвичайних цікавих знахідок можна було побачити. Представлені на виставці різноманітні вироби з овочів, фруктів, листя, квітів - плоди спільної творчості дітей і їх батьків тішили око.

Складно було виділити яку-небудь одну роботу. Усі учасники постаралися, творчо підійшли до створення компо-зицій. Не залишили нікого байдужим дивовижний корабель з тикви, гусіні із яблук, мешканці морського дна, композиції з осіннього листя, і звичайно ж  Попелюшка в кареті з гарбуза і багато що інше. Усі батьки і їх діточки були молодці. Як добре, що дорослі іноді стають дітьми і бачать в чомусь звичайному – незвичайне і  тоді овочі і фрукти стають казковими героями. Усім батькам, що взяли участь в цьому заході виражається вдячність. Спасибі за співпрацю!

Фото робіт розміщені тут: Осіння фантазія