Вітаємо з Днем знань!

1 вер. 2023
Шановні батки та любі діти! Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується нехай навіть і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед вами нові двері до мрій.

Колектив КЗДО №378 бажає вам міцних сил, постійного ентузіазму, терпіння і розуміння, а також активної участі в дошкільному житті ваших дітей. Здоров'я вам і вашим дітям, всіх благ, великих успіхів. Разом ми впораємося з будь-якими перешкодами. В добру путь - в новий навчальний рік!