Семінар - практикум для керівників дошкільних закладів Соборного району із забезпечення санітарно - гігієнічних вимог до улаштування території

21 трав. 2018
21 травня в нашому дитячому садку пройшов семінар - практикум із забезпечення санітарно - гігієнічних вимог до улаштування території. Основною метою семінару було підвищення рівня професійної компетенції керівників дошкільних установ в питаннях благоустрою території ДНЗ.

Природу неможливо побачити очима,

Її можна лише зрозуміти

розумом і відчути серцем.

В ході семінару було відзначено, що благоустрій, створення безпечних умов на території закладу, дотримання санітарно - гігієнічних вимог до улаштування території  відповідно до Санітарного регламенту – запорука збереження життя та здоров’я дошкільників,

Раціонально та гарно облаштована територія закладу також має велике значення для особистісного зростання кожної дитини, тому вона повинна задовольняти естетичні смаки дітей.

Колектив закладу презентував свій досвід роботи зі створення безпечних умов на території закладу, Проект « Територія дитячого садка - місце для гри, відпочинку, спорту і пізнавального розвитку дітей».

У практичній частині заходу використовувалися активні форми роботи: робота в групах, інтерактивні методи: проблемні завдання, мозковий штурм, обговорення. Робота проходила в атмосфері доброзичливості і взаємної підтримки.

Дружня невимушена обстановка дозволила керівникам проявити активність, ініціативу, поділитися проблемами в області створення умов для благоустрою території в ДНЗ та способами їх вирішення.