Запрошення до новорічних свят

6 груд. 2017
ШАНОВНІ БАТЬКИ! ЗАПРОШУЄМО ВАС НА НОВОРІЧНІ СВЯТА ЯКІ ВІДБУДУТЬСЯ У МУЗИЧНІЙ ЗАЛІ:

Шановні батьки, підготовка дитини до свята, очікування свята - це велика відповідальність, психологічне навантаження. Пропонуємо поради, які допоможуть вам підготувати дитину до свят.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ДИТИНИ

·              Зачіска дитини та макіяж повинні бути безпечними (обережно алергія).

·              Одяг (костюм) дитини повинен бути зручним, святковим, безпечним (без гострих, колючих прикрас), відповідати розміру.

·              Взуття: чешки або інше взуття, в якому зручно виконувати музично-ритмічні рухи.

·              Щоб переконатись, що дитині буде комфортно - треба завчасно приготувати костюм, дати можливість дитині в ньому походити вдома.

РОЗУЧУВАННЯ РОЛІ

·              При написанні сценаріїв свят враховується програмові вимоги, вікові можливості, творчі здібності дітей, досвід педагога та умови (музичний зал).

·              Під час розподілу ролей враховується бажання, творчі здібності дітей. Щоб дитина почувала себе впевнено допоможіть їй передати характер ролі за допомогою інтонації, міміки, рухів; вивчіть слова віршів, пісень. Запропонуйте їй уявити себе артистом, який виступає на сцені, перегляньте телепередачі за участю дітей, зверніть увагу дитини як треба танцювати, співати і т.д. Потренуйтеся перед дзеркалом.

·              За потреби отримайте консультацію вихователя, музичного керівника, психолога.

ПРИСУТНІСТЬ БАТЬКІВ

·              Пишайтеся своєю дитиною, будьте прикладом для неї.

·              Якщо у вас немає можливості бути присутнім на святі - підготуйте до цього дитину, поясніть причину.

ПЕРЕГЛЯД СВЯТА

·              Приходьте за 10-15 хвилин до початку свята.

·              До зали заходьте після запрошення.

·              Вимкніть мобільний телефон.

·              Не коментуйте виступи дітей під час свята.

·              Не відволікайте увагу дітей зауваженнями, проханнями позування перед камерою - це може мати небажані наслідки.

·              Підтримуйте виступ дітей оплесками.

·              Після закінчення свята дочекайтесь коли діти вийдуть з музичного залу.

·              Кількість присутніх дорослих обмежена до 2-х осіб від родини у зв'язку з площею приміщення та вимогами з безпеки життєдіяльності.

·              Якщо ваша дитина під час свята, побачивши вас може відмовитись від виступу або розплакатись, чи у вас склалися особливі обставини і ви прийшли з маленькою дитиною - пропонуємо свято подивитись у фойє.

Сприймайте своїх дітей такими, якими вони є. Вони мають бути впевнені в вашій любові в будь-яку хвилину.

Пам'ятайте, що вашу дитину навчають не ваші слова, а ваш особистий приклад, ваша поведінка та душевна доброта.