Метою занять було залучення дітей до здорового способу життя шляхом виростання здоров’яззберігаючих технологій. Педагоги поділились з колегами новими професійними знахідками, цікавими формами і методами роботи з дітьми: піскова терапія, кольоротерапія, арттерапія, сміхотерапія, казкотерапія, музична терапія, рефлексотерапія, пальчикова гімнастика, дихальна та звукова гімнастика, психогімнастика, гімнастика для очей,  гімнастика для м'язів обличчя ,шишковий масаж, вправи для розвитку легень  та продемонстрували на практиці впровадження елементів інноваціних технологій.

фото можна переглянути тут: http://drive.google.com/drive/folders/0B0ziHvo5ddkvczl6RjVOVDg4bHM