У змаганнях взяли участь вихованці з п’яти групп дітей середнього та старшого дошкільного віку. В ході підготовки до змагань діти придумали назви своїм командам і девіз. «Факел», «Спорт», «Бжділки», «Кеди»,  «Капітошки»  змагалися в спритності, влучності, швидкості. Учасники спортивних змагань проявили не тільки силу, спритність і витривалість, але і вміння працювати в команді, відчувати один одного і підтримувати у всьому. За підсумками естафети перемогла ДРУЖБА! Всі  учасники команд «Веселих стартів» нагороджені  кубками. Діти отримали заряд бадьорості, гарний настрій і бажання брати участь в наступних змаганнях! Малята  довели в чесному і відкритому двобої, що вони гідні звання "Чемпіони!".

Найголовніша цінність у кожної людини - це здоров'я, тому в дитячому садку відводиться велика роль виховання здорового малюка. Вирости здоровим, міцним, сильним допомагає спорт. Займатися фізкультурою корисно, веселою фізкультурою подвійно.

Фото можна подивитись тут:  http://drive.google.com/drive/folders/0B0ziHvo5ddkvaHdxbmJ3cmxWd00