Проект «Садочок-простір дружний до дитини» триваєПроект ініційовано Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні.

14 бер. 2017
14 березня 2017 року на базі ДНЗ №378 м. Дніпра відбувся майстер-клас з використання методики «Лялька як персона» та практики проведення «Ранкових зустрічей» з дітьми дошкільного віку.

Педагоги  з десяти опорних закладів Дніпропетровщини мали змогу ознайомитися як діти на практиці вдосконалюють навички вирішення проблемних ситуацій,піклуються один про одного, діляться важливими ідеями та досвідом.

Під час проведення заходу  учасниками майстер – класу було переглянуто 3 ранкові зустрічі та 2 зустрічі з лялькою – персоною. Досвідом  з колегами ділилися вихователі : Волкова С.О.,Дейко О.І.,Масич М.Г.,Попко В.І.,Шаповал Є.Ю.

Дискусійний клуб з обміну думками учасниками заходу провела Дятленко Н. М., доцент кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук.

Під час роботи слухачі мали змогу обмінятися враженнями,висловити свої думки, поділитися досвідом та практичними набутками.

Учасниками майстер-класу було оцінено високий професійний методичний рівень впровадження інноваційних  методик у  ДНЗ № 378.

фото можна переглятути тут:   http://drive.google.com/drive/folders/0B0ziHvo5ddkvRjhvaTczN25STVE