Малі Олімпійські ігри в дитячому садку

10 черв. 2016
У КЗО ДНЗ № 378 в сприятливий період для зміцнення здоров'я дітей, пройшли малі Олімпійські ігри. Як і належить олімпійським змаганням, вони проводилися на спортивному майданчику дитячого садка. Брали участь в іграх діти старших груп. Організатор та ведуча спортивного свята була інструктор з фізкультури Романенко Р.В.

Яких тільки цікавих спортивних ігор та естафет не було на цій дитячій Олімпіаді! Діти  випробували  себе на швидкість: передавали м'яч над головою, здійснювали прокат м'яча, стрибали  по класиках, вчилися попадати в ціль. Демонстрували вправність у рухливих іграх, відгадували  загадки, розповідали вірші про спорт, фізкультуру.

На цьому святі не було переможців і переможених, а малюки отримали новий заряд бадьорості, підвищення життєвого тонусу, навчилися переживати, вболівати за свою команду і розуміти, що таке справжня, міцна дружба. Після закінчення змагань юні олімпійці були нагороджені пам'ятними кубками. Такі спортивні свята сприяють не тільки фізичному розвитку дітей, а й їх моральному вихованню, вмінню коректно вести себе з суперником, співпереживати за товаришів по команді, радіти за удачі і засмучуватися за промахи, формують позитивні емоції, об'єднують дорослих і дітей загальними цілями.

Фотоматеріали можно переглятути тут