Випускні ранки в дитячому садку

27 трав. 2016
ДО ПОБАЧЕННЯ ДИТЯЧИЙ САДОК, ЗДРАСТВУЙ ШКОЛА! Час летить і дітки виростають. За традицією в кінці кожного навчального року в нашому закладі проходять випускні ранки. Випускний ранок - це завжди теплі і зворушливі слова! Здається, тільки вчора наші діти були малюками і прийшли в перший раз з мамами за ручку в дитячий сад. І ось, вже прийшла пора сказати прощальні слова теплому, рідному, гостинному будинку. Попереду школа - шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки і прописи з букварями. У нашому дитячому садку ми зробили все для того, щоб для наших випускників і їх батьків це свято стало незабутнім. Свято прикрасили вальс, прощальні пісні, жартівливі сценки, ігри з батьками. Багато теплих слів було сказано на адресу співробітників дитячого саду. Батьки і діти з особливою сумом прощалися зі своїм рідними вихователями. За проявлені таланти дітям вручалися перші дипломи. В кінці свята всі вийшли на вулицю і, загадуючи найпотаємніше бажання, відпускали повітряні кульки в небо! А в групі випускників чекав "солодкий" стіл.

Фоторепортаж можно переглянути тут:  гр. № 7 "Улыбка",  гр. № 3 "Веселые гномы",  гр. № 11 "Познайки".