29 квіт. 2016
26- 28 квітня на базі нашого дитячого садка пройшов День відкритих дверей. Ми були раді гостям і особливо батькам, які відвідали наші заходи. Кожна мама хоче знати, чим займається її дитина в дитячому садку, чи цікава його життя. Показати, як же протікає життя дітей в стінах дитячого садка, і було головним завданням Дня відкритих дверей. У цей день можна було побачити не тільки пізнавальні і розвиваючі заняття в дитячому саду, але і повсякденне життя дошкільників. Кожна група була відкрита для відвідування протягом усіх трьох днів. Спілкуючись між собою, батьки і вихователі могли передати один одному досвід виховання своїх малюків в садку і вдома, поділитися новими ідеями, як зробити кожен день дитини радісним і пізнавальним. Подібна взаємодія дуже важлива, І педагоги, і батьки висловили надію, що діалог, який пролунав в ході Дня відкритих дверей, отримає своє продовження в повсякденній роботі дитячого садка, а також в спільних заходах: святах і творчих конкурсах, що дозволить дітям яскравіше розкрити свої таланти і додасть фарб в щасливу палітру дитинства.

Фоторепортаж можно переглянути тут: День відкритих дверей